Originální náhradní díly KTM

-
Číslo ze schématu Název dílu Objednávací číslo Doporučené množství Cena s DPH za 1 kus
01 ENGINE CASE CPL. '97 45030000044 1
03 ENGINE CASE GASKET 45030039000 1
04 TENSION PIN 14X10X8 45030023000 2
05 AH SCREW DIN0912-M 6X40 A2 0912060404 2
06 AH SCREW DIN0912-M 6X45 0912060453 3
07 AH SCREW DIN0912-M 6X50 0912060503 5
08 AH SCREW DIN0912-M 6X55 0912060553 2
11 IGNITION COVER 45030002000 1
13 IGNITION COIL CPL. 45039006000 1
14 FLYWHEEL 45039005000 1
16 CYL. BASE GASKET 36330030000 1
17 CYLINDER HEAD 45030006000 1
18 CYL. HEAD GASKET 36330036000 1
19 STUD BOLT M6X112-25/15 36330042000 4
20 HEXAGON NUT DIN0934-M 6 0934060003 5
21
WASHER DIN0125-A 6,4 0125060003 8
22 INTAKE FLANGE FOR DELLORTO 36330050000 1
23 GASKET FOR INTAKE PIPE 49130438000 1
24 RUBBER GASKET 45030091000 1
25 RUBBER FOR FLYWHEEL 45030095000 1
27 OIL LEVEL CONTR. PLUG M14X1.25
(nahrazuje 15130020000)
15130020100 1
28 SEAL RING 14,2X20X1 15130021000 1
29 HH SCREW DIN0933-M 8X10 0933080103 1
30 SEAL RING 8X14X1 AI 45038017000 1
31 CRANKSHAFT STROKE 41,7MM '98
(nahrazuje 45030018000)
45030018500 1
32 CON. ROD REPAIR S5GS '98 45030015500 1
34 CIRCLIP 45030074000 2
35 PISTON CPL. 39MM 45030007000 1
36 PISTON RING D=39MM 36330031000 1
37 BALL BEARING 6203 TN9.C3 0625062031 2
38 RADIAL SEAL RING 17X35X8 15130086000 2
39 WOODRUFF KEY DIN6888-2,5X3 0888025030 1
42 MODIFICATION KIT CLUTCH CPL.02
(nahrazuje 45032002000)
45032002144 1
44 CLUTCH SPRING 45032005000 2
45 JOINT FOR BLOCKS 45032008000 2
46 ROLLER 3X13,8 45032045000 4
47 BUSHING 15X18X18 16032095000 1
48 STARTING SHAFT 45033050000 1
50 SPRING 45033056000 1
51 MODIFICATION KIT CLUTCH CPL.02
(nahrazuje 45032002044)
45032002144 1
53 RUBBER 10X26X18 16233040000 1
54 GROUND PLATE IGNITION COIL 45039003000 1
55 KICKSTARTER RUBBER 45033076000 1
56 HH SCREW DIN0933-M 7X25 0933070253 1
57 KICKSTARTER SPRING 45033054000 1
58 KICKSTARTER SPROCKETS 45033051000 1
59 PLASTIC CAP KICKSTARTER 45033077000 1
60
O-RING12,00X2,00 NBR 70
(nahrazuje 0770012020)
0770120020 1
62 COUNTER SHAFT 45033002000 1
63 BALL BEARING 6202-2RSH/C3
(nahrazuje 0625062027)
0625062028 2
64 RADIAL SEAL RING 15X24X5 15133028000 1
65 CHAIN SPROCKET 11-Z 45033029000 1
66 WASHER 12,2X20X1,8 15133031000 1
67 RUBBER CAP 45039008000 1
68 WASHER 15X22X0,4 45033022000 4
69 CYLINDER + PISTON 45030009000 1
70 CIRCLIP 14X1,2 36333096000 1
71 SHIM 15X25X0,25
(nahrazuje 45033023000)
50180032 2
72 CIRCLIP DIN0471-16X1 0471160150 1
73
WASHER DIN0125-A 5,3 0125050003 2
74 SCREW M4X10 45030090000 3
75 SPARK PLUG BOSCH W 4 AC 45039093004 1
76 SPARK PLUG CONNECTOR 45039090000 1
77 TOOTH LOCK WASH. DIN6797-J 5,3 0797050003 1
78 EXHAUST GASKET ENGINE S5-E 45030046000 1
79 AH SCREW DIN0912-M 5X12 0912050123 1
81 CIRCLIP 17,5X1,2 45033024000 1
82 COMP. RING D=39MM 36330032000 1
83 PISTON PIN 8X12X31,4 15130033000 1
84 AH SCREW DIN0921-M 6X60 0912060603 1
86 AH SCREW DIN0912-M 5X20 0912050203 2
87 HH SCREW DIN0933-M 6X25 0933060253 2
88 HH-NUT M12X1,256MM HIGH 15133032000 1
89 STARTING LEVER 45033070000 1
90 SELF LOCKING NUT M 6 COPPER 51010086000 2
91 HH SCREW DIN0933-M 6X20 0933060203 2
92 HH-NUT M6 36MM HIGH WS=12 45030079000 1
99 GASKET SET GASKETS 45030099000 1
99 GASKET SET SEAL RINGS 45030099100 1

*Termín dodání platí v případě, že je díl skladem u výrobce (zásobenost jednotlivých výrobců je cca 95%) a objednávka je provedena do 10:00. Pokud objednáváte lakovaný díl prosím uveďte VIN (číslo rámu) a barvu motorky/čtyřkolky do poznámky k objednávce.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci a analýzám soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s jejich použitím. Rozumím. Netřeba více zobrazovat. Více informací

Ta strona uzywa cookies. Korzystajac ze trony wyrazasz zgode na uzywanie cookie, zgodnie z aktulnymi ustaniami przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu. Wiecej o cookies